Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri‘nde gerçekleşen imza törenine Başkan Recep Günay, Gençlik Geliştirme Kurulu Başkanı Mesut Uçaner, futbolcularımız ve aileleri katıldı.

Başkan Recep Günay: “Genç kardeşlerimize hayırlı olsun. Şimdi daha çok çalışacaklar, hiçbir zaman ‘ben futbolcu oldum’ deme şansları yok; hep kendilerini geliştirmeye çalışacaklar. Bakın, dünyanın en önemli futbolcuları hala ilk günkü hevesleriyle sahadalar. Hayırlı uğurlu olsun.

Buradan şuna da değinmek istiyorum. Hakkımızda ‘oyuncu satacaklar, geleceğimizi satacaklar’ diye spekülasyonlar çıkartıyorlar. Biz aksine gençlerimizi kulübümüze kazandırıyoruz. Ben tarihte oyuncu satmayan ilk başkanım. Bursaspor’un geleceği bu gençlerimiz. Bir dakika oynamadan giden yabancı oyuncular ve menajerli değil.” şeklinde konuştu.

Gençlik Geliştirme Kurulu Başkanı Mesut Uçaner ise: “Böyle yetenekli oyuncuları profesyonel yaptığımız için çok mutluyum. Gelecekleri çok parlak, kulübümüze önemli hizmetler verecekler. Kendilerine başarılar diliyorum.” dedi.

Bu haber ilginizi çekebilir