Galibiyetin ardından geçtiğimiz sezon olduğu gibi bu sezon da Eurocup play-off’larına kaldıkları için başarılı olduklarını ifade eden Dusan Alimpijevic basın toplantısında şu ifadelerde bulundu;

“İçinde bulunduğumuz durum nedeniyle bizim için önemli bir galibiyetti. EuroCup‘ta sıralamamız bugün maçların ardından belli olacak. Oynanacak maçların sonuçlarına göre grubumuzu 6. ya da 8. bitireceğiz. EuroCup‘ta normal sezonu tamamladık, ben buradan oyuncularımı ve kulübümü tebrik etmek istiyorum çünkü 2 sene art arda EuroCup‘ta play-off‘lara kaldık. 2 sene üst üste EuroCup’ta play-off’lara kalmak bu kulübün içinde bulunduğu organizasyonun başarısını gösteriyor. Geçtiğimiz sezon yakaladığımız başarıdan sonra beklentilerin yükselmesini anlıyorum çünkü bizde aynı beklentilere sahiptik. Ama bu durum bize daha gerçekçi olmamız gerektiğini de gösteriyor ve bu organizasyonda 2 sezon üst üste play-off yapmamızın ne kadar değerli olduğunu da bize gösteriyor.

Son olarak özellikle bu akşam salona gelen taraftarlarımıza tek tek teşekkür etmek istiyorum. Biliyorum ki Ramazan ayındayız, hava şartları kötü, aynı zamanda Bursa‘da oynanan bir milli maç var. Buna rağmen bu akşam bizi desteklemeye gelen taraftarlarımıza çok saygı duyuyorum ve onlara çok teşekkür ediyorum.

Buradan yeniden taraftarlarımıza çağrıda bulunmak istiyorum. Cumartesi günü oynanacak Bahçeşehir mücadelesinde taraftarlarımızın desteğine çok ihtiyacımız var çünkü ligde sıralama konusunda ciddi bir yarış içerisindeyiz ve oyuncu grubumuzun da taraftarımızın desteğini hak ettiğini düşünüyoruz.”

Bu haber ilginizi çekebilir