Bursa Amatör Futbol Camiasına duyurulur.

BASKF‘ye teslim edilmek üzere dilekçemizi hazırladık. Bugün rakibimiz Kumyakaspor ile oynadığımız maçtaki hakem rezaletinden sonra bu talebimizi ilgili yerlere iletme zorunluluğu doğmuştur. Maçın başından sonuna kadar saçma sapan yönetim sergileyen ve onlarca pozisyona uzak kalıp kendi ağzı ile “görmedim ” diyecek kadar yüzsüzleşen sözde hakem sıfatlı kişiyi, camiamızın bundan sonraki hiçbir maçında görmek istemiyoruz.

Dilekçemizde de belirttiğimiz üzere şayet bu kişi bizim maçımıza atanırsa maça çıkmayacağız ve hiçbir hukuki sorumluluğu da kabul etmeyeceğiz. Maçın bitimine saniyeler kala 2006 doğumlu oyuncumuzu sırf kendi egosunu tatmin etmek için 15 saniye içinde çift sarı kartla oyundan atması ve oyuncumuzu sahadaki diğer oyuncuların ve maçı izleyen onlarca sporseverin gözü önünde “seninle sonra görüşeceğiz” diye tehdit etmesi bardağı taşıran son damla olmuştur.

Umarım olay yaşandığında sadece 10-15 metre ötede bulunan maçın gözlemcisi bunları raporuna yazabilme cesaretini gösterebilir (gerçi hakemler ve gözlemci aynı araç ile maça gelip gittikleri için muhtemelen bu olaydaki diyalogları da duymamıştır).Arzu eden varsa Kumyakaspor camiası ve maçı izleyen sporseverler ile görüşüp bu yazılanların teyidini alabilir. Hamitlerspor camiası olarak bu tarz varlıkların artık Amatör Futbol dan uzaklaştırılması gerektiğini düşünmekteyiz. Tüm camiaya saygılarımızı sunarak olayların yorumunu camiamızın takdirine havale ediyoruz.

Hamitlerspor Kulübü Yönetimi

Bu haber ilginizi çekebilir