İnegölspor Başkanı Osman Sevim yaptığı açıklamada “Hafta sonu oynanacak olan Amedspor maçına tüm taraftarlarımızı sağduyulu bir şekilde stadyuma takımımızı desteklemeye davet ediyorum.

Amedspor ile aramızda sportif olarak hiçbir düşmanlığımız yoktur. Amedspor bizlerin dostudur. Dosta dostluk yapmak bizlere yakışır.

Biz İnegolsporluyuz” ifadelerini kullandı.

Bu açıklamalara tepkiler gelirken İnegölsporlu taraftarlar ise şu paylaşımı yaptı;

Hafta sonu terör örgütünün futbol sahalarındaki uzantısı ile oynayacağımız maç öncesi dün akşam başkan Osman Sevim‘in sosyal medya üzerinden yaptığı akıl tutulması açıklamaları büyük bir şaşkınlıkla takip ettik. İstiklal marşını ıslıklayan, terör örgütüyle bağlantısı olan, stadlarında apo sloganları atan, terör örgütü paçavraları sallayan sözde kulüp ve camiası bizim hiçbir şekilde dostumuz olmadı, olamaz.

Bizler doğru bildiğimizi söylemekten hiç çekinmedik. Bugüne kadar kişilerin değil, İnegölspor‘un menfaati uğruna emek verdik ve vermeye devam edeceğiz. Yapılan bu talihsiz açıklamalar İnegölü ve İnegölspor taraftarını değil direkt şahıslarınızı bağlar. Oturduğunuz koltuğun ağırlığını bilin.

Bu haber ilginizi çekebilir