Kısa adı BAL olan Bölgesel Amatör Lig’de ilk yarı 7 Ocak Pazar günü oynanacak olan karşılaşmalarla sona erecek.

Oynadığı 12 karşılaşmada 11 galibiyet 1 yenilgi alarak liderlik koltuğuna oturan Nilüfer Belediyespor, grubunun yenilgisiz tek takımı olan Yalova temsilcisi Yeşilovaspor’a konuk olacak. Grubun bu önemli karşılaşmayı Yalova 1 nolu Amatör sahada oynanacak. Saat 14.00’de başlayacak olan maçı Gürkan Özbalkanlı, İbrahim Yıldırım ve İbrahim Zengin hakem üçlüsü yönetecek.

Günün diğer maçlarında Bursa temsilcilerinden Görükle İpekspor sahasında Altınova Belediyespor’u konuk edecek. Görükle sahasında 14.00’de başlayacak olan mücadeleyi Ali Tunçer, Mehmet Cihan Bakkal, Abdullah Kayıkçı hakem üçlüsü yönetecek. Mustafakemalpaşaspor Belediye ise sahasında Bigaspor’u konuk edecek. İlçce Stadı’nda saat 14.00’de başlayacak olan maçı Emre Koçanalı yönetecek. Yardımcılıklarını ise Muhammet Dağ ile Mehmet Ayberk İbiş yapacak.

Bursa’nın diğer temsilcisi olan İnegöl Doğugücü ise deplasmanda Yeni Çanspor’a konuk olacak. Çan İbrahim Bodur Stadı’nda saat 14.00’de başlayacak olan mücadeleyi Armağan Çıbık, Bahadır Eti ve Semih0 Tuna hakem üçlüsü yönetecek

Puan sıralamasında Nilüfer Belediyespor lider, İnegöl Doğugücüspor yedinci, Mustafakemalpaşaspor Belediye sekizinci, Görükle İpekspor ise 13. sırada yer alıyor.

Bu haber ilginizi çekebilir