Misli.com Sultanlar Ligi 20. Hafta mücadelesinde Bursa’nın tek temsilcisi olan Nilüfer Belediyespor, zorlu Ankara deplasmanında PTT’yi 3-1 yenerek haftayı üç puanla tamamlarken, oynadığı olumlu oyun ile gelecek haftalar için taraftarlarına umut verdi. Rakibi karşısında sadece ikinci sette bocalayan mavi yeşilliler, diğer setlerde rakibine hücumda ve savunmada etkinliğini hissettirdi.

İlk seti 25-18 kazanan Nilüfer Belediyespor ikinci seti 25-23 kaybederken, diğer setleri 25-20 ve 25-15 karşılaşmayı ise 3-1 kazandı.  Nilüfer’de Atkinson 25, Milanova 17 ve İlayda Uçak ise 11 sayı ile maçı tamamlarken çift haneli sayılara ulaşan isimler oldular. Bursa temsilcisi önümüzdeki hafta 15 Mart’ta Cengiz Göllü Salonu’nda Galatasaray HDI Sigorta ile karşı karşıya gelecek.


SALON: Başkent Voleybol

HAKEMLER: Burhan İlhan, Erkan Sarı

PTT SPOR: Eva Marr Pavloviç, Sara Coiç, Merve Tanyel, Bianko Buza, Janset Cemre Erkal, Büşra Güneş (Sema Nur Doluca- Derya Çavırgan/ libero, Mısra Gizem Asa, Sude Naz Uzun, Elif Su Yavuz)

NİLÜFER BELEDİYESPOR: Sherridan Atkinson, Deniz Uyanık, Sıla Çalışkan, İlayda Uçak, Aleksandra Milanova, Brooke Nuneviller (Eylül Akarçeşme/ libero, Arzum Tezcan, Milano Radasova, Ecenur Aksoy,

SÜRE: 120 Dakika (20,30, 26,23)

Bu haber ilginizi çekebilir