Onural Bitim NBA’de şov yaptı

Onuralp Bitim, Chicago’nun Clevelans Cavaliers’i iki uzatma sonunda yendiği maçın ardından gerek arkadaşlarından, gerek tribünlerden büyük sevgi gösterisi ile karşılaştı ve salon içi röportajın konuğu oldu.

Avatar photo Editör SB1 ay önceSon güncelleme 29 Şubat 2024 - 09:58

Onuralp Bitim iki uzatma periyodunda da çıkmadan oynayan ve maçı 10 sayı, 6 ribaund, çok iyi savunmayla tamamladı.

Chicago Bulls’un Cleveland Cavaliers galibiyetinde büyük rol oynayan Onuralp Bitim, maçın ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Onuralp Bitim şöyle konuştu:

“Duygularımı anlatmam çok zor. Kendi dilimde bile bunu anlatmam zor. Uzun zamandır bu anın hayalini kuruyordum. Hazır olmaya çalıştım. Şansın geleceğini biliyordum ama ne zaman olduğunu bilmiyordum. Bu nedenle hazır olmaya çalıştım. Sahaya adım atınca gergin değildim, sadece heyecanlıydım.

Bu sezon Cleveland’a karşı ilk kez kazandık. Çok mücadele ettik. Ben de elimden gelenin en iyisini yapmaya çalıştım. Takım arkadaşlarım benimle sürekli konuştu. Bana çok yardımcı oldular. DeMar DeRozan benimle gurur duyduğunu söyledi. Bu benim için çok önemli, çünkü o benim idollerimden biri. Her zaman sahada olmak isterim ama çok yetenekli bir takımımız var. Şans gelince elimden geleni yapacağım.”

Bu haber ilginizi çekebilir