Ekstra bir maç kazanma şansını ellerinden kaçırdılar. Daudi’nin sakatlığı ile maça pasör çaprazı Onur’un yerine Mehmet ile başladılar. Bu kimin kararı çok merak ediyorum!

Elinde bu pozisyonda oynayan oyuncun var ise hazırlayıp kullanmalısın.

İki maç önce Bursa’da Halkbank maçında da elinden geleni yapmıştı.

Oynadıkça kendini bulacak oyuncuyu kenarda tutmak hatadır ve maçın bileti bu kararı verene kesilir!

Mehmet kendi pozisyonunda bile bu lig için yetersiz kalıyor, onu çapraz oynatırsanız harcarsınız!

Üçüncü sette Onur oyuna girdikten sonra takım kendini buldu ve set aldı. Aslında son sete de ortaktı. Kazanılabilecek bir setti. Böyle maçlarda “şapkadan tavşan çıkarmak” yerine, akıl ile karar vermek gerekir.

ALTINCI OLMA ŞANSI VAR AMA…

Altıncılık şansı matematiksel olarak var ama zor. Alanya Belediyespor kazandı, Arkas kazandı, Spor Toto da kazandı. Galatasaray kaybetti ama arayı açmıştı zaten.

Bu hafta deplasmanda Spor Toto mücadelesi çok önemli bir hedef maç. Burada yendiğimiz takımı deplasmanda da yenersek şansımız devam eder. Kaybedersek altıncılık da biter.

Avrupa kupasından sonra Balkan Kupası da gidiyor.

Kupa Voley (Türkiye Kupası) ilk ayakta bitti. Efeler Ligi’nde hedef ilk dört olarak açıklanmış, ona göre bütçe ve transfer yapılmıştı.

BÜYÜK AYIP OLUR

Bu hedef olmazsa, ligde altıncı bile olamayıp Balkan Kupası’na da katılamazsak büyük “ayıp” olur..

Kalan maçlarda daha iyi konsantre olup her maçı kazanmalıyız.

Yayınlanan makalelerde belirtilen görüşler ve fikirler sadece yazarın/yazarların görüşüdür. Yayınlanan içeriklerle ilgili bütün sorumluluklar yazarlara aittir.

Bu haber ilginizi çekebilir